VS-16CTQ100-M3
MFR.Part #
VS-16CTQ100-M3
JLCPCB Part #
C413471
Package
TO-220AB
Description
-55℃~+175℃ 1 Pair Common Cathode 100V 550uA@100V 850A 880mV@16A 8A TO-220AB Schottky Diodes ROHS