VS-12TQ035-M3
MFR.Part #
VS-12TQ035-M3
JLCPCB Part #
C5831340
Package
TO-220AC
Description
1.75mA@35V 15A 35V 710mV@30A TO-220AC Schottky Diodes ROHS