VS-12CTQ035S-M3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VS-12CTQ035S-M3
JLCPCB Part #
C7388979
Package
TO-263AB(D2PAK)
Description
1 Pair Common Cathode 35V 600mV@6A 6A 800uA@35V TO-263AB(D2PAK) Schottky Diodes ROHS