VS-T85HFL60S02
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VS-T85HFL60S02
Description
-40℃~+125℃ 1 Independent 1.37kA 1.55V 100uA 200ns 600V 85A - Switching Diodes ROHS