VSSR2001472JUF
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VSSR2001472JUF
JLCPCB Part #
C1361422
Package
SSOP-20-150mil
Description
100mW 19 20 4.7kΩ ±100ppm/℃ ±5% SSOP-20-150mil Resistor Networks, Arrays ROHS