VSSR1603680JTF
MFR.Part #
VSSR1603680JTF
JLCPCB Part #
C1739932
Description
100mW 16 68Ω 8 ±100ppm/℃ ±5% SSOP-16-150mil Resistor Networks, Arrays ROHS