VSSR1603181JTF
MFR.Part #
VSSR1603181JTF
JLCPCB Part #
C1737272
Description
100mW 16 180Ω 8 ±100ppm/℃ ±5% SSOP-16-150mil Resistor Networks, Arrays ROHS