VSSR1603220JUF
MFR.Part #
VSSR1603220JUF
JLCPCB Part #
C1357900
Description
100mW 16 22Ω 8 ±100ppm/℃ ±5% SSOP-16-150mil Resistor Networks, Arrays ROHS