VSSAF3N50-M3/6A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VSSAF3N50-M3/6A
JLCPCB Part #
C6750664
Package
DO-221AC(SLIMSMA)
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 1mA@50V 2.7A 400mV@1.5A 50V 80A DO-221AC(SLIMSMA) Schottky Diodes ROHS