RNC50H7681FSR3831
MFR.Part #
RNC50H7681FSR3831
JLCPCB Part #
C3470585
Description
-65℃~+175℃ 100mW 7.68kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors