VSOR1603101JTF
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VSOR1603101JTF
JLCPCB Part #
C5831592
Package
SOIC-16
Description
100mW 100Ω 16 8 ±100ppm/℃ ±5% SOIC-16 Resistor Networks, Arrays ROHS