RNC55H1132FSB1465
MFR.Part #
RNC55H1132FSB1465
JLCPCB Part #
C3415335
Description
-65℃~+175℃ 11.3kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors