VS-95PFR140
MFR.Part #
VS-95PFR140
JLCPCB Part #
C17381514
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 1.4V@267A 1.4kV 1.8kA 95A DO-203AB(DO-5) Diodes - General Purpose ROHS