VS-95PF40T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VS-95PF40T
JLCPCB Part #
C17573479
Package
DO-203AB(DO-5)
Description
-55℃~+180℃ 1 Independent 1.4V@267A 2.09kA 400V 95A DO-203AB(DO-5) Diodes - General Purpose ROHS