RN60D5900FRE6
MFR.Part #
RN60D5900FRE6
JLCPCB Part #
C1771477
Description
-65℃~+175℃ 250mW 590Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors