VS-8ETU12HN3
MFR.Part #
VS-8ETU12HN3
JLCPCB Part #
C17637504
Package
TO-220AC
Description
-55℃~+175℃ 1.2kV 144ns 2.55V@8A 55uA@1200V 8A TO-220AC Switching Diodes ROHS