VS-85HFLR60S02
MFR.Part #
VS-85HFLR60S02
JLCPCB Part #
C17543464
Description
-40℃~+125℃ 1.75V@266.9A 200ns 600V 85A DO-203AB(DO-5) Switching Diodes ROHS