VS-85HFL20S05
MFR.Part #
VS-85HFL20S05
JLCPCB Part #
C17372797
Description
-40℃~+125℃ 1.75V@266.9A 200V 500ns 85A DO-203AB(DO-5) Switching Diodes ROHS