VS-80CPQ150PBF
MFR.Part #
VS-80CPQ150PBF
JLCPCB Part #
C3044
Package
TO-247AC-3
Description
-55℃~+175℃ 1 Pair Common Cathode 1.93kA 150V 200uA@150V 40A 860mV@40A TO-247AC-3 Schottky Diodes ROHS