VS-70HFL20S02
MFR.Part #
VS-70HFL20S02
JLCPCB Part #
C17452007
Description
-40℃~+125℃ 1.85V@219.8A 200V 200ns 70A DO-203AB(DO-5) Switching Diodes ROHS