RER75F5R23RCSL
MFR.Part #
RER75F5R23RCSL
JLCPCB Part #
C1573168
Description
30W 5.23Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance