VS-60APU04PBF
MFR.Part #
VS-60APU04PBF
JLCPCB Part #
C140839
Package
TO-247AC
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 1.25V@60A 400V 50uA 600A 60A 85ns TO-247AC Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS