VS-40HFR10M
MFR.Part #
VS-40HFR10M
JLCPCB Part #
C17491371
Description
-65℃~+190℃ 1 Independent 1.3V@125A 100V 40A 595A DO-203AB(DO-5) Diodes - General Purpose ROHS