VS-40CPQ060PBF
MFR.Part #
VS-40CPQ060PBF
JLCPCB Part #
C335781
Package
TO-247AC-3
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 1.7mA@60V 20A 3.2kA 60V 680mV@40A TO-247AC-3 Schottky Diodes ROHS