BFC237544621
MFR.Part #
BFC237544621
JLCPCB Part #
C3809020
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 600V、2kV 620pF ±5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS