VS-30CPQ150PBF
MFR.Part #
VS-30CPQ150PBF
JLCPCB Part #
C241856
Package
TO-247AC-3
Description
-55℃~+175℃ 1 Pair Common Cathode 100uA@150V 150V 1kA 30A 600mV@1A TO-247AC-3 Schottky Diodes ROHS