VS-20TQ040THN3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VS-20TQ040THN3
JLCPCB Part #
C3760100
Package
TO-220AC
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 1.8kA 2.7mA@40V 20A 40V 570mV@20A TO-220AC Schottky Diodes ROHS