RN55C1400FBSL
MFR.Part #
RN55C1400FBSL
JLCPCB Part #
C1426630
Description
-65℃~+175℃ 125mW 140Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors