VS-209CNQ150PBF
MFR.Part #
VS-209CNQ150PBF
JLCPCB Part #
C7413489
Package
TO-244AB
Description
1 Pair Common Cathode 1.06V@100A 100A 150V 3mA@150V TO-244AB Schottky Diodes ROHS