VS-201CNQ050PBF
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VS-201CNQ050PBF
JLCPCB Part #
C6024656
Package
TO-244AB
Description
-55℃~+175℃ 1 Pair Common Cathode 10mA@50V 16kA 200A 50V 670mV@100A TO-244AB Schottky Diodes ROHS