RNX15025M0FKR8
MFR.Part #
RNX15025M0FKR8
JLCPCB Part #
C1832793
Description
-55℃~+225℃ 25MΩ 4W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.6xL39.1mm Through Hole Resistors ROHS