VS-180NQ045PBF
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VS-180NQ045PBF
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 15mA@45V 180A 27kA 45V 600mV@180A - Schottky Diodes ROHS