BFC233865334
MFR.Part #
BFC233865334
JLCPCB Part #
C3299233
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 300V 330nF Y2 ±10% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS