VS-16RIA60M
MFR.Part #
VS-16RIA60M
JLCPCB Part #
C17218453
Package
TO-208AA(TO-48)
Description
-65℃~+125℃ 1 SCR 1.75V 130mA 2V 35A 600V 60mA TO-208AA(TO-48) Thyristors (SCR)/Modules ROHS