VS-16CTQ100PBF
MFR.Part #
VS-16CTQ100PBF
JLCPCB Part #
C143711
Package
TO-220AB-3
Description
-55℃~+175℃ 1 Pair Common Cathode 100V 550uA@100V 720mV@8A 850A 8A TO-220AB-3 Schottky Diodes ROHS