VS-16CTQ080SHM3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VS-16CTQ080SHM3
JLCPCB Part #
C6749861
Package
TO-263AB(D2PAK)
Description
1 Pair Common Cathode 550uA@80V 720mV@8A 80V 8A TO-263AB(D2PAK) Schottky Diodes ROHS