VS-15ETL06PBF
MFR.Part #
VS-15ETL06PBF
JLCPCB Part #
C144913
Package
TO-220AC-2
Description
-65℃~+175℃ 1.05V@15A 100nA@600V 15A 250A 600V Independent TO-220AC-2 Diodes - General Purpose ROHS