RER70F2R80RCSL
MFR.Part #
RER70F2R80RCSL
JLCPCB Part #
C1574331
Description
2.8Ω 20W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance