VS-15ETH06PBF
MFR.Part #
VS-15ETH06PBF
JLCPCB Part #
C506500
Package
TO-220AC
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 1.8V@15A 15A 200nA@600V 29ns 600V TO-220AC Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS