RNR55H3160BPB14
MFR.Part #
RNR55H3160BPB14
JLCPCB Part #
C1457835
Description
-65℃~+175℃ 125mW 316Ω Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors