VS-12TQ045SHM3
MFR.Part #
VS-12TQ045SHM3
JLCPCB Part #
C7413471
Package
TO-263AB(D2PAK)
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 1.75mA@45V 15A 45V 560mV@15A 990A TO-263AB(D2PAK) Schottky Diodes ROHS