VS-10ETF10PBF
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VS-10ETF10PBF
JLCPCB Part #
C143033
Package
TO-220AC-2
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 1.33V@10A 100uA@1kV 10A 1kV 310ns TO-220AC-2 Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS