VR37000006804JR500
MFR.Part #
VR37000006804JR500
JLCPCB Part #
C3565774
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.8MΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4xL9mm Through Hole Resistors ROHS