VR37000004704JA100
MFR.Part #
VR37000004704JA100
JLCPCB Part #
C1365074
Description
-55℃~+155℃ 4.7MΩ 500mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4xL9mm Through Hole Resistors ROHS