VR25000003304JA100
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VR25000003304JA100
JLCPCB Part #
C3558789
Package
Plugin,D2.5xL6.5mm
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.3MΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS