RN50C4121BB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN50C4121BB14
JLCPCB Part #
C1424470
Package
Plugin,D1.6xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 4.12kΩ 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors