VLMY2100-GS08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VLMY2100-GS08
JLCPCB Part #
C7112529
Package
SMD,2.2x1.4mm
Description
-40℃~+100℃ 10mA 120° 2.2V 56mW 585nm 588nm 8.5mcd Yellow SMD,2.2x1.4mm LED Indication - Discrete ROHS