VKP222MCQEJ0KR
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VKP222MCQEJ0KR
JLCPCB Part #
C1637925
Package
Plugin,P=12.5mm
Description
-40℃~+125℃ 2.2nF 760V X1,Y1 ±20% 插件,P=12.5mm Safety Capacitors ROHS