RNC50J1402BRM22
MFR.Part #
RNC50J1402BRM22
JLCPCB Part #
C3446372
Description
-65℃~+175℃ 100mW 14kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors