VKP102MCQSUXKR
MFR.Part #
VKP102MCQSUXKR
JLCPCB Part #
C1636568
Package
Plugin,P=12.5mm
Description
-40℃~+125℃ 1nF 760V X1,Y1 ±20% 插件,P=12.5mm Safety Capacitors ROHS